Bezpieczeństwo i gadżet reklamowy w jednym

W dobie nieustannie rozwijającej się technologii, która w dużej mierze ułatwia nam życie, pracę i wyręcza nas w wielu kwestiach warto rozważyć temat bezpieczeństwa.

Każda nowa technologia ma w założeniu być tą bezpieczniejszą i lepszą od poprzedniej w zastosowaniu. Można jednak śmiało podkreślić, że jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu kiedy znajdą się luki w jej zabezpieczeniach.
Takim przykładem jest korzystanie z kart bankomatowych, wejściowych i wielu innych, które stały się dla nas codziennością. Każda z tych kart oparta jest na technologii RFID. Skrót ten oznacza technologię radiowego (bezprzewodowego) przesyłania sygnału. Oprócz użyteczności tego systemu powstał problem coraz częstszej potrzeby ochrony kart, które z tej technologii korzystają. Głównym problemem są karty codziennego użytku czyli karty bankomatowe, które nie są bezpieczne w naszych portfelach. Korzystając z komunikacji miejskiej, schodów w galerii handlowej, windy i w każdym innym miejscu gdzie jesteśmy blisko innych osób, narażamy się na kradzież danych oraz pieniędzy z takich kart poprzez stosowane skanery. Bardzo duże grono osób straciło w ten sposób nie tylko swoje oszczędności ale też różne cenne dane zapisane na kartach.

Jak zabezpieczyć się przed nieplanowaną utratą tego typu? Na rynku pojawiły się pokrowce na karty, które są tylko częściowym rozwiązaniem. Są one niepraktyczne, ponieważ zabezpieczają jedynie kartę znajdującą się w pokrowcu pozostawiając możliwość kradzieży z innych kart, które są na zewnątrz.
Jest na to o wiele lepsze rozwiązanie – RFID BLOCKER. Ten innowacyjny gadżet to najbardziej skuteczna forma rozwiązania problemów kradzieży. Wystarczy jedna karta na cały portfel lub miejsce, gdzie znajdują się karty, by zapewnić 100% bezpieczeństwo. RFID BLOCKER z wyglądu przypomina kolejną kartę, jednak jego wnętrze opiera się na najnowocześniejszym chipie, którego zadaniem jest rozsiewanie błędnych informacji przy próbie skanowania karty.

Na rynku od kilku lat oferowane są karty wykorzystujące blokowanie sygnału RFID. Warto jednak zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy RFID BLOCKEREM a pozostałymi produktami tego typu. Karta RFID BLOCKER jest o wiele cieńsza a także zawiera opatentowany najnowocześniejszy CHIP, który w pełni zabezpiecza dane.

Jako, że posiada dwustronną białą powierzchnię, możliwe jest naniesienie na kartę dowolnej reklamy.
Przekłada się to na najbardziej praktyczny nośnik reklamy. Nie jest to kolejna rzecz, która wyląduje w szufladzie czy na półce. Jest to gadżet, którego zastosowanie każdy chce przekazać dalej, wiedząc że jego karty są bezpieczne
Dane firmowe
DOMENAFIRMY Sp. z o.o.
ul. Mołdawska 7/168
02-127 Warszawa
NIP: 7010826001
REGON: 380461241
Numer KRS: 0000734490
polityka prywatności
Produkty i usługi
Strony WWW
Domeny
Cloud Hosting
WordPress Backup
Certyfikaty SSL
Kampanie SEO
Materiały reklamowe
Ubezpieczenia dla firm
Partnerzy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram