Biuro rachunkowe

online

oszczędność
komunikacja
mobilność
dostęp do aplikacji online

Obsługa księgowa

dla firm

Szybko, oszczędnie - nowoczesne biuro dla firmTo wygodna usługa, dzięki której można na dobre zapomnieć o wizytach w biurze podatkowym. Wszystkie formalności można załatwić w prosty sposób bez konieczności wychodzenia z firmy czy z domu. Dostęp do wszystkich dokumentów online 24h na dobę. Fachowa pomoc, wsparcie i doradztwo od grupy księgowych.

Zalety korzystania z biura rachunkowego online

Niskie opłaty

Oszczędność nie tylko na kwocie abonamentu ale również na czasie jaki trzeba poświęcić na dojazdy do biura rachunkowego.

Funkcjonalność

Szereg usług oraz funkcji zawartych już w podstawowym pakiecie. Dzięki aplikacji online wystawianie faktur, edycja czy sprawdzanie ich zajmuje kilka chwil.

Bezpieczeństwo

Dokumenty klienta przechowywane są w naszym biurze, kontrole odbywają się w siedzibie naszej firmy.

Dostęp do informacji

Zmieniające się przepisy, błędy w dokumentach - sztab wykwalifikowanych specjalistów zawsze zabezpieczy firmę przed tego typu problemami.

Nasza oferta obejmuje obsługę małych firm jak i dużych spółek

Strona internetowa stanowi dwie podstawowe funkcje. Pierwsza przedstawia wizerunek firmy, natomiast druga to narzędzie sprzedażowe, które powinno wspomagać procesy handlowe i marketingowe w firmie. Mając to na uwadze, nasz team doświadczonych specjalistów tworzy skuteczne i profesjonalne witryny.  Może to być zarówno mały projekt strony internetowej, jak i rozbudowany serwis WWW czy też sklep online. Za każdym razem stawiamy na najwyższe standardy jakości i konwersji.

Rachunkowość

Oferujemy pełną księgowość zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw. Nasze doświadczenie, które nieustannie zdobywamy daje nam poczucie wiedzy i umiejętności, które przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Nasz zespół specjalistów składa się z księgowych, biegłych, radców prawnych, audytorów oraz specjalistów od prawa pracy. Wszystko dla najważniejszego celu – kompleksowej obsługi naszych klientów.

Kadry i płace

Zarządzanie stroną i sklepem z jednego PANELU. Szeroka gama modułów umożliwia stworzenie sklepu online z szeroką gamą funkcjonalności ułatwiając pracę jak również zapewniając duży komfort dla klientów sklepu. W tym przypadku również wykorzystujemy jedynie sprawdzone komercyjne rozwiązania.

Nadzór księgowy

W celu pełnej ochrony naszych klientów przed ewentualnymi negatywnymi skutkami niespójności do obowiązującego prawa ksiąg rachunkowych, oferujemy usługę nadzoru księgowego. Celem usługi jest okresowa kontrola działu księgowości w firmie. Zaletą takiego rozwiązania jest przekierowanie odpowiedzialności na naszą firmę zgodne z zakresem funkcji Głównego Księgowego.

Doradztwo

Zasadniczym celem doradztwa jest kontrola każdego kroku wykraczającego poza kwestie księgowości, które jednak mają istotny wpływ na działania powierzonych nam podmiotów. Z tego powodu nasz zespól tworzą specjaliści z zakresu prawa i administracji. Doradzamy i skutecznie chronimy przed niepożądanymi skutkami wszelkich kontroli jak również w przypadku ewentualnych sporów.

Wycena

USŁUG

W celu przedstawienia optymalnej oferty prosimy o wypełnienie poniższej ankiety.
Dzięki przekazanym informacjom poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby względem obsługi księgowej.
Wybrana wartość: 0
Wybrana wartość: 1
Dane firmowe
DOMENAFIRMY Sp. z o.o.
ul. Mołdawska 7/168
02-127 Warszawa
NIP: 7010826001
REGON: 380461241
Numer KRS: 0000734490
polityka prywatności
Produkty i usługi
Strony WWW
Domeny
Cloud Hosting
WordPress Backup
Certyfikaty SSL
Kampanie SEO
Materiały reklamowe
Ubezpieczenia dla firm
Partnerzy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram